1С:Підприємство 8. Управління невеликою фірмою для України


“1С: Управління невеликою фірмою для України” – це готове рішення для автоматизації та управління підприємствами малого та середнього бізнесу. УНФ підійде підприємствам з такими видами діяльності:

Інтерфейс програми «1С: Управління невеликою фірмою для України» інтуїтивно зрозумілий, легко засвоюється початківцями та забезпечує високу швидкість роботи для досвідчених користувачів.

Функціональні можливості

Сервісні можливості

Для контролю діяльності підприємства з боку керівника призначений “Монітор керівника”, в якому зведені основні показники:

На робочому столі  “Пульс бізнесу” можна розмістити обрані з широкого переліку показники і діаграми: грошового і товарного обліку, взаєморозрахунків, продажів і фінансового аналізу.

Примітки

Програма не призначена для ведення бухгалтерського та податкового обліку, нарахування регламентованої заробітної плати та розрахунку податків і внесків з фонду оплати праці- для цих цілей зручно використовувати “1С: Бухгалтерію 8 для України”, і користуватися вивантаженням даних в цю конфігурацію.

Базова версія конфігурації “1С:Управління невеликою фірмою для України” має такі технологічні та функціональні обмеження щодо версії ПРОФ:

Отже, “1С:Управління невеликою фірмою 8 для України” – це готова конфігурація для планування, ведення та контролю бізнесу, яка не вимагає бухгалтерських знань, але при цьому містить все необхідне.

Детальніше:

Огляд 1С:Управління невеликою фірмою для України 1.6 (частина 1)

Огляд 1С:Управління невеликою фірмою для України 1.6 (частина 2)

Обсуждение закрыто.