Як відправити податкову накладну неплатнику ПДВ?


Податкові накладні, виписані отримувачу (покупцю) товарів/послуг, який не зареєстрований як платник податку, реєструються в Єдиному реєстрі податкових накладних та не видаються отримувачу (покупцю) товарів/послуг (Згідно п.9 Порядку заповнення податкової накладної (наказ Міністерства фінансів України від 22.09.2014 року № 957 із змінами) .

Обсуждение закрыто.