Налаштування термінального доступу до 1С

В сучасних реаліях компанії все частіше зіштовхуються з необхідністю працювати віддалено перебуваючи за межами офісу.  При цьому самі дані можуть знаходитися де завгодно – відстань неважлива. Доступ можна отримати з дому, готелю чи перебуваючи в іншій країні, під час літньої відпустки. Обов’язковим є тільки наявність Інтернету.

Для налаштування віддаленого доступу 1С через сервер терміналів необхідно:

На сервері:

vlastivosti-sistemi-vindovs

koristuvachi-vindovs

vibir-koristuvachi

1s-litsenziya

На комп’ютері, з якого буде здійснюватися віддалений доступ налаштовується підключення до сервера терміналів, для цього в меню натискаємо кнопку ПУСК, вибираємо Стандартные‑>Подключение к удаленному рабочему столу і вводимо статичну IP-адресу комп’ютера, до якого хочемо підключитися. А після цього логін та пароль віддаленого користувача.

pidklyuchennya-do-robochogo-stolu

Для безпечного з’єднання, можна налаштувати доступ серверу тільки з кількох комп’ютерів, прописавши відповідні IP-адреси у налаштуваннях безпеки операційної системи. Для цього в панелі управління Брандмауера Windows (Панель управления –> Система и безопасность –> Брандмауэр Windows) перейти в меню Дополнительные параметры.

brandmauer-vindovs

Далі вибрати Правила для входящих подключений і знайти правило — Дистанционное управление рабочим столом (TCP — входящий).brandmauer-vindovs-v-bezpechnomu-rezhimi

У властивостях даного правила є вкладка Область, на якій задаються адреси або діапазони адрес, з яких можна буде підключатися по віддаленому доступу.

Якщо на комп’ютері декілька мережевих карт, що використовуються, то можна вказати тільки одну з них в розділі Локальный IP-адрес. Якщо ж у Вас тільки одна мережева карта, то можна залишити список без обмежень — Любой IP-адрес.

Щоб обмежити зовнішні підключення у список Удаленный IP-адрес прописати всі IP-адреси, діапазони адрес з яких буде дозволено підключення до цього комп’ютера через віддалений доступ.

nalashtuvannya-ip-adres

Отже, використовуючи дану інструкцію,  Ви можете самостійно налаштувати віддалений доступ до 1С через сервер терміналів.

 

Залишити коментар

avatar
wpDiscuz