Відображення зарплати в регламентованому обліку в 1С:Бухгалтерія для України 2.0

Формування проводок з відображення зарплати в бухгалтерському обліку в 1С:Бухгалтерія для України 2.0 реалізовано в двох варіантах:

Порядок відображення задається в настройках обліку заробітної плати.

Відкрийте розділ Зарплата і кадриЗарплатаВідображення зарплати в бухгалтерському обліку і натисніть кнопку «Створити»

Відображення зарплати в 1С:Бухгалтерія 2.0

Правило відображення будь-якого нарахування або утримання в податковому  та бухгалтерському обліку задається спеціальним шаблоном – способом відображення.

Всі способи відображення, які використовуються, зберігаються в довіднику “Способи відображення зарплати в регламентованому обліку“. Для переходу в довідник з документа “Відображення зарплати в бухгалтерському обліку” необхідно в реквізиті “Спосіб відображення“, натиснути на кнопку “Вибрати зі списку” (стрілка вниз) і далі натиснути на гіперпосилання “Показати всі“.

Відображення зарплати в обліку в 1С Бухгалтерія 2.0

У довіднику “Відображення зарплати в бухгалтерському обліку” для того, щоб переглянути конкретний спосіб відображення необхідно натиснути на ньому правою клавішою миші та вибрати “Змінити“.

Способи відображення зарплати в 1С:Бухгалтерія

Господарська операція формується з однієї проводки з бухгалтерського обліку та податкового призначення для податкового обліку.

Також для способів відображення нарахувань вказується порядок відображення ЄСВ ФОП з цих нарахувань:

Налаштування відображення зарплати в 1С:Бухгалтерія 2.0

Розширені можливості пошуку для проводок по внесках визначаються за даними регістра відомостей “Статті витрат за внесками ФОП” – тут кожному податку (виду внеску) і бухгалтерського рахунку витрат відповідно вказується своя стаття витрат.

Для цього переходимо в Зарплата і кадриНастройки обліку зарплативідкриваємо налаштування по своїй організації – переходимо на вкладку Податки та внескивибираємо Додаткові настройки внесківі переходимо на вкладку Статті витрат внесків.

Додаткові настройки страхових внесків 1С Бухгалтерія 2.0

Прочитавши дану статтю, Ви дізналися як налаштувати Відображення зарплати в регламентованому обліку в 1С 8.3 Бухгалтерія для України, редакція 2.0.

Залишити коментар

avatar
wpDiscuz