Як здати звіт з ЄСВ через веб-сервіс СОТА

Шановні користувачі веб-сервісу «СОТА»!

Тимчасово веб-сервіс не працює. Ви можете сформувати та подати звітність в ПЗ “M.E.Doc”. Для цього потрібно завантажити дистрибутив ПЗ “M.E.Doc” версія 10.01.190, встановити програму, внести дані Вашої організації в картку підприємства та завантажити Ваші сертифікати. Детальніше: Оновлені актуальні питання – відповіді по програмі Медок.

Якщо у Вас виникли запитання про роботі з ПЗ “M.E.Doc” звертайтесь до спеціалістів компанії “Портфель” за тел. +38(0372)509 609, +38 (095,097) 333 39 23 або ж залишайте Ваші контакті дані в коментарях, ми Вам зателефонуємо.

Як Ви знаєте, звіт з ЄСВ потрібно подавати кожного місяця. Додаток 4 подається роботодавцями (юридичними і фізичними особами), які є страхувальниками для своїх найманих працівників. Термін подачі даного звіту не пізніше 20 календарних днів з дня закінчення звітного місяця.

Для того, щоб подати звіт з ЄСВ через веб-сервіс СОТА дотримуйтесь наступної інструкції:

Крок 1.

Крок 2.

Крок 3.

Крок 4.

Крок 5.

Примітка:

Таблицю 5 «Відомості про трудові відносини осіб» заповнюють роботодавці, які протягом звітного місяця: уклали або розірвали трудовий договір чи договір ЦПХ із працівником чи фізичною особою, надали відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами або по догляду за дитиною до трьох чи шести років.

Крок 6.

Отже, правильне виконання всіх перелічених вище дій буде означати, що Ви здали звіт з ЄСВ через СОТУ.

Вам може бути цікаво Коротко про ЄСВ 2017 для ФОП

Залишити коментар

avatar
wpDiscuz