Журнал реєстрації в 1С8:Бухгалтерія для України

Журнал реєстрації 1С8 – це протокол роботи користувачів (лог), який ведеться під час роботи в програмі. Всі дії користувачів в 1С записуються в журнал реєстрації:

Для перегляду журналу реєстрації в 1С8: Бухгалтерія для України 2.0 потрібно увійти у інформаційну базу 1С під користувачем з правами адміністратора.

Відкриваємо Головне меню – Всі функції – Стандартні – Журнал реєстрації:

1С Всі функції

По замовчуванню Журнал реєстрації відкривається  на останній події.

1С 8 Журнал реєстрації

Як бачимо, користувач Прокоп зайшов у інформаційну базу 1С з комп’ютера Sasha-PC  у вказаний час і  додав склад в довідник «Склади»

Для пошуку у журналі реєстрації можна скористатися фільтром  Відбір – Настройка відбору журналу реєстрації подій, в якому можна вибрати відповідні параметри: період, користувача, комп’ютер і т.д.

1С 8 Відбір

Для доступу до журналу реєстрації в інших конфігураціях 1С8 потрібно зайти в Сервіс – Журнал реєстрації. При натисканні на фільтр Встановити відбір можна налаштувати відображення інформації по параметрах пошуку:

1С 8 Журнал реєстрації 1.2

Журнал реєстрації зберігається в папці 1Cv8Log (файл 1Cv8.lgd) в каталозі бази 1С.

Зверніть увагу! При видаленні чи переміщенні файлу 1Cv8.lgd, всі дані із журналу реєстрації 1С зникнуть, тому рекомендуємо створювати резервну копію бази даних на Google диску.

Таким чином всі дії користувачів з базою 1С8:Бухгалтерія фіксуються і записуються в журнал реєстрації, який користувач може переглянути та відсортувати по відповідним параметрам.

Залишити коментар

avatar
wpDiscuz